Vánoční knižní hop 2015

, , 11 comments
Už je to tady. Oficiálně první soutěž tady na novém webu. Dnešním dnem začíná Vánoční knižní HOP letos ho pořádá Syki z Knižního doupěte a bude trvat jen jeden jediný týden, takže neztrácejte čas a soutěžte. Čas máte od 16.12.2015 do 22.12.2015 (včetně). Tak hodně štěstí.

O co se u mě bude soutěžit? Snažila jsem se to pojmout tématicky a vybrat knihy/omalovánky týkající se zimy. A tohle je výsledek...


Pravidla (při nedodržení jste automaticky vyřazeni ze soutěže):
- soutěžit můžeš od 16. do 22.prosince
- duplicitní komentáře nejsou povoleny
- soutěžní komentář musí obsahovat zadané body
- minimální odpověď na každou otázku je jedna "rozvinutá" věta
- zůčastnit se mohou soutěžící s českou i slovenskou doručovací adresou
- HOPkejte i na další blogy pořádající soutěže (seznam naleznete nakonci tohoto článku)


Soutěžní otázky:
- (1) Když by jsi měl/a srovnat starý blog a nový web - co se ti na novém blogu líbí a nelíbí oproti třeba starému blogu. Co ti tu třeba chybí a co bys ocenil/a, kdybych přidala nebo přidávala častěji. (Pokud si na starý blog nechodil/a prostě zhodnoť a odpověz pouze v rámci nového webu.)
- (2) Co budeš dělat o vánočních svátcích/prázdninách? Případně jakou knihu/y si nejspíš přečteš?
- (3) Tvůj názor na seznam knižních blogerů?
- (4) Sleduješ někde můj web, případně které sociální sítě sleduješ častěji - nebo třeba chodíš častěji rovnou na web? (Sociální sítě, kde mě najdeš)

Čím delší a rozsáhlejší odpověď, tím budu raději. Nakonci komentáře uveď přezdívku a email, kam ti mohu v případě výhry dát vědět. Pokud mi chcete něco vzkázat, tak to klidně připište do komentáře taky. 

11 komentářů:

 1. 1.Starý blog a nový web-abych oravdu řekla nevidím žádný belký rozdíl. Moc se mi líbí kombinace černé a cervené v názvu, ty dvě C jsou super
  2. O vánočních prázdninách....budu pracovat:-) jsem zaměstaný člověk.
  3. Do seznamu jsem přidala blog své dcery, s jejím svolením. Je vášnivá čtenářka a blog má v začátku, tak by potřebovala podporu. Já taky píši recenze na knihy, ale můj blog není čistě o knihách, proto jsem se do seznamu nenapsala. Ale mrknout se můžeš www.siraelxy.blogspot.cz
  4. Tvůj web jsem objevila dnes....začnu sledovat :-)
  Mail: siraelxy@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. 1. Chodia jsem a hrozně moc se mi líbí design a rozvržení, vypadá profesionálně. Jinak na mě stylem bublinkových článků působí podobně:)
  2. Opět Vánoční koledu se sestrou a letos přidává i How the Grinch Stole Christmas
  3. Tady si nejsem moc jistá, na co se ptáš :D
  4. Nene, nic.
  moncik.11@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3. Odpověz jak si otázku vykládáš ty. ;) Ať už jestli je pro tebe seznam užitečný, jestli ho využíváš, nebo jestli ti přijde zbytečný. Apod.

   4. Prosím o rozvinutější odpověď (viz pravidla). Třeba proč web nesleduješ. A nebo třeba na jaké sociální síti blogy/weby nejčastěji sleduješ. ;)

   Vymazat
 3. 1. Upřímně? Design máš stejně krásný (možná i lepší), než na blogu minulém a na obsah si nemůžu stěžovat. V tomhle bodě je to jedna velká dokonalost. ;)
  2. Budu vychutnávat dočasný klid a volno, protože nikdy na nic nemám dost času, ty vánoční prázdniny jsou aspoň nějaká satisfakce. Budu číst Vánoční koledu, perfektně se hodí. :)
  3. Budu se opakovat, ale perfecto! Líbí se mi, jak jsme sjednocení a můžu pořád objevovat nové a nové tváře, nebo znovuotvírat ty staré.
  4. Facebook - ten mám nejradši, protože na mě vyskáče přesně to, co potřebuju a k tvým článkům se tak minimálně jednou za čas dostanu (sleduju fakt hodně stránek, takže to vychází tak jednou za měsíc, ale zase toho pročtu i víc).

  skodovavera@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. 1. Mě se třeba strašně moc líbí ty dvě C, je to velmi originální a přijde mi to takové...jak to jen napsat...vznešené a prostě to na mě dobře působí. Ano jsem na takovéhle detaily :D. Nicméně je vidět, že je v designu oproti starému blogu rozdíl a abych pravdu řekla, tenhle vzhled na mě působí veseleji nežli ten na starém blogu. Co se týče stylu článků, tak ty jsou pořád stejně super! :)
  2. Na prázdniny jsem si naplánovala hodně knížek, které bych chtěla přečíst, protože jinak nemám moc času a když budou ty svátky, času by mělo být víc :). Zrovna čtu Mráz od Bernarda Miniera, potom se musím pustit do povinné četby, ale ještě bych ráda stihla přečíst Brisingra a Inheritanci od Christophera Paoliniho a také První od Kiery Kass. Samozřejmě mám knížek v plánu ještě více, ale ty už stejně asi nestihnu :D...
  3. Mě to přijde jako děsně moc dobrý a originální nápad! Je nejlepší mít to takhle hezky pohromadě a musím přiznat, že se mi tam v něm i strašně pěkně hledá. Nemůžu jinak než palec nahoru!
  4. Sleduji tě na facebooku, ale samozřejmě si raději zajdu rovnou sem, abych viděla co je nového :)...

  Renaiti | renaiti@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. 1. Máš hezkou grafiku, tvůj blog jsem objevila teprve nyní, takže nemůžu porovnat, ale máš moc pěkné recenze.
  2.Určitě si přečtu alespoň jednu knihu od Jeaniene Frost. A celé prázdniny se budu učit na olympiády z chemie a biologie.
  3. Určitě dobrý nápad, nemusím prohledávat celý internet. A najdu spoustu nový blogerek.
  4. Jelikož jsem blog teprve objevil na FB tě ještě nemám, ale určitě se znovu na webu zastavím.
  Endyna20 barbora.langerova98@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. 1. Líbí se mi, že jsi sladila design se starým webem, tyto barvy nikdy nezklamou. Celkově mi tvůj nový web přijde přehlednější a jakoby profesionálnější, jde vidět, že se posouváš stále dál.
  2. Především se budu učit na zkoušky, teda alespoň se o to snažit. Ráda bych dočetla všechn rozečtené resty (Čtyři roční doby od Kinga, dvakrát Bukowského, Hypnotizér, Ten, kdo stojí v koutě)
  3. Podle mě super, spousta ušetřené práce pro ostatní!:D Mám ráda různé seznamy, líp se v nich orientuji.
  4. Web nesleduji, google účet mi přijde chaotický a ještějsem si k němu nenašla cestu. Na facebooku potřebuji mít přehled o škole atd,proto nelajkuji další stránky. Raději chodím přímo na web/blog, kde je vše pohromadě.

  mis.q@seznam, Mišalína

  OdpovědětVymazat
 7. 1. Design se skoro nezměnil, minimálně barevně je na tom pořád dost podobně, ale to se mi rozhodně líbí! Ta kombinace je úžasná :) Ale je určitě vidět, že tento blog je o něco lepší, než ten minulý, ale tak by to přece mělo být, ne? :)
  2. Mám v plánu hlavně hodně číst :D A také se podívat na pár vánočních filmů. Jinak se budu účastnit různých akcí jako je třeba zpívání u jesliček nebo v nemocnici. A učit se začnu až ten poslední víkend, předpokládám.
  3. Je fakt super! Občas, když nevím, na jaký blog bych ještě zavítala, mrknu na seznam :)
  4. Chodím přímo na blog, je to pro mě nejlepší :)

  Eliz, majda.fiedlerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. 1) Chodila jsem i na tvůj blog i předtím :) Nový vzhled se mi líbí, vypadá propracovaně a je vidět, že jsi blog posunula o kus dál :)Ta kombinace barev a design je skvělý :)A tvé články jsou stejně výborné a čtivé, jako vždycky :)
  2) Obávám se, že vánoční prázdniny proležím nad hromadou skript. Ale moc ráda bych četla, čeká tu na mě spousta knížek :)
  3) Moc užitečná věcička :) Ráda vždycky kouknu na nové blogy :)
  4) Většinou chodím rovnou na blog, mám tě v oblíbených odkazech, takže hned vím, když se něco šustne :) A občas přes Facebook :)

  Aires, Sabkapolakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. 1. Na tvoj starý blog som nechodila, tak nemám s čím porovnávať. Tento nový som objavila len nedávno a veľmi sa mi páči. Má peknú grafiku a je aj dobre rozdelený, ľahko sa v ňom orientuje a tak vždy nájdem rýchlo to, čo ma zaujíma. Najradšej mám všetko o knihách, knižné novinky, recenzie... :-)
  2. Dúfam, že do Vianoc už budem zdravá, a že si tak budem môcť vychutnať tú pravú vianočnú atmosféru v kruhu rodiny. Chystám sa čítať najmä knihy zo zimnou a vianočnou tematikou. Začala som knihou Dárek a chystám sa ešte na Vianočnú koledu
  3. Super vec, vďaka nemu som našla ďalšie nové blogy :-)
  4. Sledujem väčšinou FB len preto, že je to tak jednoduchšie a rýchlejšie, ale keď mám čas, rada zájdem priamo na blog

  Monika - mory@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 10. - (1) Starý blog si nepamatuji. Nový se mi líbí, mám tyhle responsivní šablony ráda :) Jsou přehledné a zároveň moderní. Pár věcí tu trochu blbne (třeba když chci v komentáři označit text, tak mi to vylítne až úplně nahoru na stránku a musim scrollovat zpátky dolů), ale to bude asi nějaký error v javascriptu a asi s tím bohužel nic nezmůžeš. Jinak nemám co vytknout :) Krásné a intuitivní.
  - (2) Budu doma s rodinou, bohužel beru antibiotika, takže mi nic jiného než být zavřená doma nezbývá :( Před Silvestrem jedu na hory na 3 dny do Harrachova, ale jsem trochu smutná z toho tepla. Tak se modlím, aby klesla teplota a já asi aspoň zajezdila :) Mám rozečtený Útek z teritoria smrti, což s Vánoci nemá vůbec nic společného :D Ale čte se to zatím dobře!
  - (3) Je naprosto skvělý!! Tento nový je i přehlednější. Mám tak možnost poznat nové blogy a vše je tam hezky přehledně pohromadě :) Takže za to obrovská pochvala a poděkování.
  - (4) Sleduji Tě na facebooku přes fb stránku mého blogu (Obsessed with books).

  Ivcca - ivcca.k@gmail.com

  OdpovědětVymazat