LOVCI LEBEK - HANA HINDRÁKOVÁ A JIŘÍ JOHÁNEK

, , 2 comments
Proč? Všichni víte, že thrillery nejsou můj šálek kávy. Ale abyste VY, moji čtenáři třeba o něco nepřišly, tak jsem se rozhodla tady knihu aspoň ukázat, když už ji nebudu číst ani recenzovat. A pokud se rozhodnete do knihy pustit, nebo jste ji už četli, dejte mi prosím do komentářů vědět, jak se vám líbila. 

Něco užitečného navíc...

Lovci lebek / Lovci lebek
Hana Hindráková a Jiří Johánek / 264 stran / Grada

Česká anotace: Posledních deset let zatemnila Jaroslavův mozek jediná myšlenka. Myšlenka na pomstu. Tehdy boss ukrajinské mafie zastřelil jeho kolegu Lukyho a zůstala po něm těhotná žena. Tehdy boss ukrajinské mafie zastřelil jeho kolegu Lukyho a zůstala po něm těhotná žena. Ačkoliv Jaroslav konečně dostal nabídku práce u speciální jednotky Lovci lebek, má ke spokojenosti daleko… (hindrakova.cz)

2 komentáře:

  1. Ja som ju tento víkend dočítala. Detektívky milujem, nevyhýbam sa ani českej literatúre, tak som si povedala, prečo nie. Kniha ma v určitých veciach prekvapila, no nepatrí k najlepším detektívkam, aké som čítala. Niektoré veci mi vadili, niektoré mi prišli zbytočné. Takže vo výsledku lepší priemer. Ale čítala sa neskutočne rýchlo :)

    OdpovědětVymazat