Taška je na světě

, , 4 comments
Ahoj všichni!
Už jsem tu o tričkách, vizitkách, záložkách a jiných drobnostech mluvila x-krát a budu mluvit i dnes, ovšem dnes to bude jiné...

Před asi dvěma měsíci jsem chtěla objednávat trička s potiskem. Bohužel z toho sešlo, protože každý chtěl jinou velikost, barvu atd atd. Tak jsem se rozhodla pro něco víc univerzálního - tašku.

Dnes mi hotové tašky přišly a jsem z nich nadšená. Materiál je pevný, takže taška unese i 10 knih s naprostým přehledem. Velikost je perfektní, uši akorát a potisk je výrazný. Takže přesně to, co sem chtěla. Fotky knih najdete na facebooku - tady - a objednávat můžete emailem nebo na facebooku - stačí napsat, že chcete tašku. Cena jedné tašky je 280,-Kč (bez poštovného a balného).

*Objednané tašky do 28.4.2017. mají POŠTOVNÉ ZDARMA!
Objednané zboží odesílám doporučeně poštou.

Jen dodám, že na spoustě věcí se dá individuálně domluvit (včetně osobního předání), takže se nebojte ozvat. A budu ráda, když budete sdílet, aby se info o tašce dostalo k co nejvíce vášnivým čtenářům. Děkuji.

4 komentáře:

 1. Jsou krásné, cenově pro mě teď nedostupné, ale po výplatě by se o tom dalo jednat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jsem ráda, že se líbí. :)
   Tašek je zatím dost, takže není kam spěchat. Jen dodám, že při platbě převodem jsem ochotná nechávat datum splatnosti do 15 dní od odeslání objednávkového listu.

   Vymazat
 2. Taška vypadá moc pěkně, ale zatím si ji ještě brát nebudu. Teď bylo dost nečekaných vyšších výdajů. Tak později :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím jich mám dost, takže to není problém. :) Budu pár kousků brát i na sraz do Brna, tak si ji případně můžeš i "ohmatat" :D :)

   Vymazat