Read-a-thon 1.7.-7.7.2016

, , 4 comments
Zdravím všechny!
Na blogu Ady W. jsem asi před třemi? dny narazila na informaci, že bude pořádat read-a-thon hned začátkem července. A protože 9. jedu na dovolenou, tak jsem neváhala a rovnou řekla, že se zúčastním. Chodím sice do práce, ale vzhledem k tomu, že v úterý a ve středu je svátek, tak budu mít další dva dny k dobru ke čtení.

Nebudu to tady dlouho okecávat. Čeká mě (a možná i vás, pokud chcete) týden plný knih. A já si ho hodlám užít. Chtěla bych si konečně trochu zredukovat počet rozečtených knih, protože 10 je vážně dost. A ještě doplním, že článek Ady W. o Read-a-thonu najdete v odkazu.

Mé čtecí plány? Nezdržovat se knihami, co mě nechytnou a raději je vyměnit za nějaké, co mi sednou lépe. Ráda bych přečetla Vyvolenou bohy (Fragment), Ohnivý dotyk (Fantom Print), Dědičku ohně (CooBoo). V záloze mám ještě pár krásek, jako je OTKA, Vášnivý svůdník a další...

Zapojíte se taky nebo vás tyhle společná čtení moc neberou? 
Jaké knihy jste si vybrali ke čtení vy?

4 komentáře:

 1. Držím palce, abys toho stihla co nejvíc! :) A jsem hodně zvědavá na recenze. Četla jsem Vyvolenou bohy (ta mě hrozně zklamala), Dědičku ohně (ta mě nesmírně potěšila a já se zamilovala) i OTKU (u které jsem čekala něco víc, než jsem dostala).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Budu se snažit psát recenze hned po dočtení (něco mi říká, že zpětně už by to nebylo ono).

   Vymazat
 2. Bohužel mé pracovní vytížení mi v červenci nedovolí se ponořit do žádného čtecího maratonu :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aj, to mě mrzí. Ale třeba to bude v srpnu lepší. ;) :)

   Vymazat