KRVAVÝ MĚSÍC - NANCY GIDEON

, ,
Detektiv Charlotte Caissieová pracuje u New Orleanské policie už spoustu let. A vždy si se vztyčenou hlavou vybojovala své bitvy, ať už v práci, nebo osobním životě. Po té, co se dala dohromady s Maxem Savoiem musela snést i nátlak ze strany svých kolegů. Jako by nebylo jedno, s kým se Cé Cé  vídá. Nyní už Charlotte nebojuje jen za sebe, ale i za Maxe. Bojují bok po boku, ovšem stále jsou bitvy, které chtějí vést každý sám.

Co když je tohle rozhodnutí bude stát víc, než by čekali? 
Můžou žít každý svůj život?

Není to tak dávno, kdy se dali Charlotte a Max dohromady. Dobře, to není pravda. Už je to nějaký ten pátek a mnohým by se mohlo zdát, že je čas na další krok. Ovšem ne vždy se vyplácí rvát něco na sílu. Protože všichni víme, že to pak dře. To samé platí o Maxovi, když se jedná o její práci a kolegy. Pomyslná čára, kterou si stanovili má každého udržet na své straně hřiště, ale co když už je čas, aby se ze dvou stalo jedno – společné.

Charlotte je silná žena, dokázala se poprat se svou minulostí i přijmout do svého života muže, přestože si přísahala, že s nimi skončila už tehdy, když jí bylo pouhých sedmnáct. Ale nechme staré můry spát. Protože přichází nové a rozhodně nebudou milé a laskavé. Charlotte a Maxe čekají nebývalé zkoušky. Láska. Věrnost. Oddanost. Slib. To vše bude v tomto díle hrozně důležité.

Nebudu vám lhát. Odpovědi na spoustu otázek vám tento díl opět nepřinese. Stále budou ve vzduchu viset otazníky, ale o to větší důvod přečíst si další díl. Tahle série za to totiž stojí. Je v ní toho tolik, co by vás mohlo zaujmout a uchvátit. Detektivní zápletky, boje, krev, láska, erotika, vztahy a ještě mnohem víc. Tentokrát si užijete mnohem víc dramatu než kdy jindy. Dojde na krajní situace, a já osobně se přiznávám, že jsem brečela jako malá holka. A knížka, u které brečíte, přece nemůže být špatná.

Na závěr dodám, že jsem zásadně proti tomu, co udělali obálce. Na obálce tohoto dílu mohl být nádherný chlap, ale místo toho jsme dostali tmavou obálku s měsícem, drápy a očima. Je mi líto toho, že se pravděpodobně nepodařilo odkoupit práva na původní obálky. Ale abych řekla pravdu, tyhle „nové“ nejsou zas tak zlé – ale nahý chlap by byl lepší.

Hodnocení obálky: 3/5
Hodnocení knihy: 4/5

Něco užitečného navíc...

PŘEDCHOZÍ DÍLY.:
Čistá krevMoonlight (1.díl) 
Pod vlivem úplňkuMoonlight (2.díl) 

Krvavý měsícCaptured by Moonlight 
Moonlight (3.díl) / Nancy Gideon / 312 stran / Fragment

Česká anotace: Policistka Charlotte Caissieová si už začíná zvykat na temná tajemství svého milence Maxe. Jeho nadpřirozený původ i zločinecká kariéra však nejdou dohromady s jejím životem. Dokáže se rozhodnout, co je pro ni důležitější? V New Orleans se mezitím šíří strach z bytostí, které slídí po kořisti. Charlotte chce chránit svého přítele za každou cenu. Co když ale není v nebezpečí Max? (fragment.cz)


Zdroje obrázků: # / #