O WEBU

, ,
Web Cathy Chloupková, který píše stejnojmenná autorka (já) vznikl již 19.10.2015, kdy mi byla přiklepnuta doména CathyChloupkova.cz ovšem k oficiálnímu spuštění došlo až 11.11.2015, tedy téměř o měsíc později.

Toto není moje první působiště a rozhodně nemám v plánu sem vypisovat všechny své předchozí blogy, stránky apod. Zmíním jen předchůdce tohoto webu, a tím byl blog Mezi nebem a peklem, ze kterého jsem sem "překopírovala" a následně graficky upravila vybrané recenze, a také jsem si z něj "přinesla" pár nakladatelů, vydavatelů apod. se kterými spolupracuji již delší dobu. Lépe řečeno, jsem je informovala o změně mého působiště a zeptala se, zda se mnou chtějí dále spolupracovat či nikoli.

Pokud vás zajímá s kým v současné době spolupracuji nebo s kým jsem spolupracovala v minulosti, pak vás odkážu na horní menu INFORMACE & WEB > SPOLUPRÁCE, kde se dozvíte více. Pokud chcete, abych pro vás napsala recenzi nebo něco propagovala, pak mě kontaktujte na emailu CathyChloupkova@gmail.com nebo v horním menu INFORMACE & WEB > KONTAKT. Jakékoli spolupráce řeším individuálně.

Co se týče zde publikovaných textů jedná se výhradně o mou práci - není-li uvedeno jinak - proto ji prosím nevydávejte za svou. Pokud se chcete s ostatními o něco z mé tvorby podělit, napište mi a zeptejte se, ale nekopírujte nic bez svolení. Děkuji.