VIDOŘÁD - SAMANTHA SHANNOVÁ

, ,
Proč? Už na první pohled se prostě nejde nezamilovat do té nádherně červené obálky s krásným fontem, můrami a "kytkou", která mi připomíná mandalu. Po bližším zkoumání jsem také zjistila, že kniha má 519 stran, takže pro mě ideální četba - miluji tlusté knihy. Jediný problém je, že si předtím budu muset najít čas na to, abych přečetla napřed první díl.

Četli jste první díl a chystáte se na druhý, nebo jste na tom stejně jako já? Ba naopak jste četli oba a naprosto je zbožňujete nebo nenávidíte? Budu ráda, když mi do komentáře napíšete váš názor nebo třeba odkaz na vaši recenze (oboje bez spoilerů prosím).

Něco užitečného navíc...

PŘEDCHOZÍ DÍLY.:
Kostičas / Kostičas (1.díl)

Vidořád / The Mime Order
Kostičas (2.díl) / Samantha Shannonová / 519 stran / Host

Česká anotace: Udělali z nás zloděje. Je načase ukrást, co nám patří.
Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím všechno teprve začíná: mnoho přeživších uprchlíků je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně. 
Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko; vidopáni a vidopaní městských gangů dostanou pozvání na vzácné setkání Sněmu nepřirozených. Jaxon Hall a jeho gang Sedm pečetí jsou připraveni získat pozornost, ale vztahy mezi jasnovidci kazí staré nevyřízené účty a za každým rohem číhají temná tajemství.
Pak se začnou ze stínů vynořovat Refájci. Ale kde je Strážce? Paige se musí z doupěte u Sedmi ciferníků dostat do spisovatelské čtvrti Grub Street a proniknout do tajných camdenských katakomb, dřív než bude osud londýnského podsvětí zpečetěn. (nakladatelstvi.hostbrno.cz)