VZDEJ SE MI - J. LYNN

, ,
Roxy je ztřeštěná holka. Na pohled vypadá jako střevo, které si užívá života a všechno má tak nějak na háku. Brzy zjistíte, že to tak není. Krásná brýlatá barmanka s vtipnými tričky toho má na duši tolik, až se budete divit.. 

A pamatujete si z předešlého dílu na Reece? Vysoký, dobře stavěný, modré hluboké oči, super úsměv, k sežrání…Už se chytáte? Takový ten chodící hřích v policejní uniformě. Pokud jste se nechytili ani tentokrát, pak vás musím označit za ztracené případy. Nadruhou stranu je v téhle sérii tolik sexy chlapů, že vám téměř nemůžu mít za zlé, když se v nich ztrácíte – případně, že chcete některého domů. 

Nebudu vám lhát. Od téhle knihy jsem čekala něco úplně jiného. Roxy mi vždycky přišla jako správně ztřeštěná fajn holka a její tričkové experimenty zbožňuju. Musím říct, že po přečtení téhle knihy se na Roxy dívám úplně jinak. Tady je krásně vidět, jak rozdílné může být to co vidíme a to co cítí a vidí jiní. Dokonce jsem chvilkami uvažovala, jestli se v téhle sérii vyskytují dvě Roxy nebo jedna, protože to pro mě byl docela skok v chování a tak vůbec.

Tím nechci říct, že by se mi kniha nelíbila – to vůbec, byla jsem z ní nadšená. Hlavně se mi líbilo, jak mě autorka dokázala mnohdy překvapit a převézt. Na druhou stranu se v knize objevovala známá klišé – v dobrém smyslu slova – a pár věcí prostě tušíte dopředu.

Celkově vám knihu můžu doporučit, protože je to jedna velká romanticko-děsivá jízda. A ano, ani sex není opomenut. Vlastně jsou tam po dlouhé době scény, které mi nepřipadali ani tak přitažené za vlasy, ale poměrně reálné a hříšné. Vzdej se mi je podle mého názoru kniha, která je a není podobná předchozímu dílu, avšak líbila se mi snad ještě víc než Callin příběh. Tahle kniha vás prostě chytí za srdce a rozhodně si nemyslete, že byste se obešli bez papírových kapesníků. 

Roxy totiž odhalí všechna svá tajemství a odkryje svůj příběh, ze kterého vám bude až do pláče. Bezmoc je mrcha. Pokud si přečtete anotaci, pak věřte, že budete knihou zklamaní. Nevím, jak to oni pisatelé vždy dokážou, ale anotaci nafouknou tak, že máte najednou úžasnou představu o vysněné knize a v závěru po přečtení zjistíte, že to vlastně šíleně zveličili. Takže rada – přestaňte číst anotace, vyhnete se tak spoooustě zklamání. 

Hodnocení přebalu: 4/5
Hodnocení obálky: ?/5
Hodnocení knihy: 4.5/5

Něco užitečného navíc...

PŘEDCHOZÍ DÍLY.:
Počkám na tebe / Počkám na tebe (1.díl)
Buď se mnou / Počkám na tebe (2.díl)
Zůstaň se mnou / Počkám na tebe (3.díl)

Vzdej se mi / Fall with Me
Počkám na tebe (4.díl) / J. Lynn / 376 stran / Baronet

Česká anotace: Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už jednou zlomil srdce.
Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného činu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si ale není jistá, jestli je schopná odpuštění. Když se u ní doma začnou dít podivné věci a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil.
Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala. (baronet.cz)

Zdroje obrázků: # / #