Vánoční knižní hop 2015

, ,
Už je to tady. Oficiálně první soutěž tady na novém webu. Dnešním dnem začíná Vánoční knižní HOP letos ho pořádá Syki z Knižního doupěte a bude trvat jen jeden jediný týden, takže neztrácejte čas a soutěžte. Čas máte od 16.12.2015 do 22.12.2015 (včetně). Tak hodně štěstí.

O co se u mě bude soutěžit? Snažila jsem se to pojmout tématicky a vybrat knihy/omalovánky týkající se zimy. A tohle je výsledek...


Pravidla (při nedodržení jste automaticky vyřazeni ze soutěže):
- soutěžit můžeš od 16. do 22.prosince
- duplicitní komentáře nejsou povoleny
- soutěžní komentář musí obsahovat zadané body
- minimální odpověď na každou otázku je jedna "rozvinutá" věta
- zůčastnit se mohou soutěžící s českou i slovenskou doručovací adresou
- HOPkejte i na další blogy pořádající soutěže (seznam naleznete nakonci tohoto článku)


Soutěžní otázky:
- (1) Když by jsi měl/a srovnat starý blog a nový web - co se ti na novém blogu líbí a nelíbí oproti třeba starému blogu. Co ti tu třeba chybí a co bys ocenil/a, kdybych přidala nebo přidávala častěji. (Pokud si na starý blog nechodil/a prostě zhodnoť a odpověz pouze v rámci nového webu.)
- (2) Co budeš dělat o vánočních svátcích/prázdninách? Případně jakou knihu/y si nejspíš přečteš?
- (3) Tvůj názor na seznam knižních blogerů?
- (4) Sleduješ někde můj web, případně které sociální sítě sleduješ častěji - nebo třeba chodíš častěji rovnou na web? (Sociální sítě, kde mě najdeš)

Čím delší a rozsáhlejší odpověď, tím budu raději. Nakonci komentáře uveď přezdívku a email, kam ti mohu v případě výhry dát vědět. Pokud mi chcete něco vzkázat, tak to klidně připište do komentáře taky.