Veselé Vánoce & šťastný nový rok 2016

, ,
Krásné vánoční ráno všem.
Máme tu štědrý den, a to je pro mě signál, že už bych konečně měla hýbnout kostrou a dodělat vše co jsem slíbila - doplnit recenze staršího data, které jsem psala pro nakladatelství Jota a Egmont a také pro Audiotéka.cz, možná by taky stálo za to doplnit seznam knžních blogerů....asi bude snažší, když to vypíši do odrážek.

  • Publikovat recenze staršího data psané pro nakladatelství Jota a Egmont a audiovydavatelství Audioteka.cz
  • Doplnit seznam knižních blogerů HOTOVO
  • Sepsat a publikovat seznam nakladatelství
  • Sepsat a doplnit článek o mých spoluprácích
  • Doplnit nové recenze do seznamu recenzí
  • Upravit grafiku v menu v sekci Aktivní spolupráce a doplit tam nakladatele a audiovydavatelství
Já vím, je toho poměrně hodně. Bohužel rovnou říkám, že to nebude hned, protože mám virózu a nejsem zrovna "použtelná", ale do Nového roku bych to ráda stihla - nebo aspoň většinu z toho. Taky jsem začala spřádat plány a myšlenky na to, že bych sobě a pár kamarádkám (a kamarádovi) nechala udělat hrnečky a tričko. Nechci vyloženě tričko s mega logem webu uprostřed a víc nic, ale mám namyšlený "citát/větu" a logo webu bych nechala natisknout asi jen někam dolů k lemu a nijak obrovské. S hrnkem už je to horší, protože tam není tolik místa. Má někdo nějaký nápad? Já jakmile budu mít hotový návrh, nebo už trička doma, tak vám je ráda vyfotím a myslím, že pokud by náhodou měl někdo zájem, tak nebude problém dodělat trička nebo hrnečky. Ale myslím, že vás asi moc nebude a objednávat to po jednom by vyšlo příšerně draho. Vytvořila jsem formulář, kam se mi můžete vyjádřit NEZÁVAZNĚ ohledně hrnků, placek, záložek a podobně. Jsou v něm dvě otázky a z toho ta druhá je volné pole pro vás, abyste mohli napsat cokoli chcete. 


Budu ráda, když dotazník vyplníte. Vážně není dlouhý a pomuže mi to. A teď už bych vám ráda popřála krásné Vánoce a spoustu dárků pod stromečkem. Ať jste zdraví, šťastní a to ostatní...to přijde časem. ;) Mám vás ráda lidi.

PS: A k Novému roku se tu sejdeme ještě párkrát, takže vám budu přát, až to bude aktuální. ;)