KNIŽNÍ NADŠENCI #1 - TRIČKO S VLASTNÍM POTISKEM

, ,
Ahoj všichni,
tohle je jen rychlé sdělení. 
Konečně jsem se odhodlala a vytvořila tričko. Je navržené ve více barevných provedeních - objednávat se ale budou max. dvě barvy kvůli množství (30ks triček - jedna barva).
Je možné objednat jak dámské tak pánské. V případě zájmu prosím napiš k fotce komentář s tím, kolik ks triček chceš, jaké barvy a zda dámské nebo pánské.
Finální objednávka proběhne 20.března, to už budu rozesílat lidem co napíší komentář pod fotku (viz. odkaz - je na ní chlap a ženská a vpravo tuna textu) soukromé zprávy s dotazy na velikosti - zatím mě zajímá pouze barva a počet triček a zda pánské či dámské

Když to shrnu, tak...
...minimální počet objednaných triček jedné barvy je 30 ks. 
...byla bych ráda, kdyby se sešla objednávka jak na dámská, tak na pánská trička.
...není problém, abych si nějaká nechala doma "v zásobě", aby se při dalším odběru nemusela znovu tisknout, ale zase si doma nehodlám nechávat 20 triček. 
...cena a další informace jsou sice popsány v odkazu (viz výše), ale opakování matka moudrosti.

Cena je předběžně spočítána na 250,- , ale počítejte s 300,- (rezerva, kterou vám v případě přeplatku vrátím!). Cena je bez poštovného. Trička mohu dovést na srazy, Svět knihy, nebo poslat poštou. 
Prosím pokud máte o tričko/a zájem, opravdu mi ten komentář pod tu fotku (viz. odkaz) napište. Záleží na tom velikost objednávky. 

Těm, kteří do 20.března napíší komentář pod fotku (viz odkaz výše) - s tím, kolik chtějí triček, jaké barvy a zda dámská či pánská - napíši 20.března na facebooku soukromou zprávu, kde se s nimi domluvím na detailech, jako je velikost triček, ještě pro jistotu jednou počet triček, barva, dámské či pánské, způsob dopravy jestli osobně, na sraze, Světě knihy nebo poštou a způsob platby. 23.března očekávám, že budu se všemi domluvená a odešlu objednávku.