Výběr z EP na 1.pololetí 2016 - Nakladatelství Baronet

, ,
Zdravím,
mám pro vás výběr z edičního plánu Baronetu. Je to opravdu jen výběr toho co mě nějakým způsobem nejvíce zaujalo, protože kdybych měla komentovat každou knihu, tak se můj "to-read" list prodlouží o kilometr a navíc by měl tenhle článek snad milion stran.

Začnu něčím lehčím. V únoru (24.2.2016) vyjde další díl sériovky od J.Lynn s názvem NAVŽDY S TEBOU (Počkám na tebe #5), který mi rozhodně nemůže utéct. J.Lynn píše oddechovky, které umí mnohdy překvapit. 


A přesuneme se k něčemu žhavějšímu - NÁVRH od Elle Kennedy má hříšnou obálku, zato anotace slibuje spíše průměrnou NA knihu. Pokud vás zajímá můj názor, tak navrhuji to zkusit. Už kvůli té obálce tu knihu prostě potřebuji mít doma! 


Další co mě zaujalo - nečetla jsem anotaci - byla série Stark International Trilogy. Bohužel mě zaujala kvůli tomu, že mi její obálky - přestože je na nich polonahej chlap - příšerně odpuzují. Něco mi na nich příšerně vadí. Předpokládám, že model.


A kniha, kterou už jsem měla možnost číst ve FF překladu - tudíž už vím do čeho jdu, a že je to tak rozkošně praštěné, že to chci doma. Jsem zvědavá jaký bude překlad této knihy. Název je ROCKOVÁ HVĚZDA a kniha by měla vyjít 26.4.2016. Co se týče české obálky, tak jsem se ještě úplně nerozhodla a asi nechám rozhodnutí až na dobu, kdy budu knihu držet v ruce. Ale rovnou můžu říct, že to useknutí hlavy mi nějak nesedí a ta kytara "hozená" přes tělo chlapa...no nevím nevím, třeba ještě změním názor. Pro srovnání přidávám výstřižek z EP, kde je ještě původní EN obálka.


Už vím, co mi na té obálce Rockové hvězdy tak vadilp - došlo mi to až jsem otevřela ROCKOVÉ SÓLO - ten Photoshop hadra styl. Obsahově mám knihy fakt ráda, ale vážně doufám, že se Baronet ještě rozhodne ty obálky přepracovat.


Jako další je tu druhý díl série Off campus - pamatujete na začátku článku bílou obálku, tělo chlapa modrý nápis? Tak tohle je další díl s další hříšnou obálkou :3 - který taktéž nebude moct chybět v mé sbírce. A rozhodně to žádný OMYL nebude. Ta série se bude v mojí knihovničce krásně vyjímat. Já teda vím, že by se knihy neměli hodnotit pouze podle obalu, ale...copak to jde?
 A to je za mě vše. Berte v potaz, že názory a dojmy jsou čistě subjektivní a vychází povětšinou pouze z prvního dojmu přečtení anotace a zkoumání obálky. 

Zdroj: Ediční plán Baronet / Baronet.cz