Čtecí plány - březnové a dubnové čtení

, ,
Ahoj všichni,
čas letí jako voda a já naprosto nestíhám zírat, jak se mi na poličkách kupí nové knihy. Což je na jednu stranu hrozně bezva, protože když jde o knihy, tak jsem jako křeček - dělám si zásoby - ale KDY to budu jako číst?! Aktuálně tu mám nachystaných 11 sérií, které bych ráda co nejdříve přečetla - a to nepočítám knihy, co MUSÍM přečíst z nutkavého pocitu, který se čas od času nečekaně objeví.

Rozhodla jsem se to vzít postupně a smířit se z představou, že mám minimálně na rok co číst. A abych v tom měla trochu systém - v mém čtení není ŽÁDNÝ systém -, tak jsem se rozhodla si vzít vždy dvě (snad jich zase nerozečtu víc) série a číst je tak nějak zároveň a teprve až je dočtu (nebo ty díly, které mám doma), tak začíst číst další sérii. V mezičase budu určitě číst i jiné knihy, ale ráda bych se držela tady toho "systému" dvou sérií, abych s tou haldou knih co mám doma už konečně pohnula.

Protože u jedné knihy zpravidla dlouho nevydržím, tak potřebuji něco - v tomto případě sérii -, která má naprosto odlišný záběr např. na březen a duben jsem si vybrala sérii Driven (rychle a..) a Upíry z Chicaga. Zatímco Driven je série, kde se nevyhnete žhavému sexu a možná i nějakým těm bolístkám z minulosti a celkově je to série z "reálného světa", Upíři z Chicaga jsou pravím opakem, protože je to fantasy s kick ass hlavní hrdinkou. Prostě naprosto rozdílné série.

Můžete se ke mě ve čtení kdykoli přidat. Není nutné umisťovat nikde žádný banner ani psát speciální články (kdo chce samozřejmě může), důležité je jen číst a bavit se u toho. A když mi po přečtení napíšete do komentáře odkaz na vaši recenzi, nebo rovnou váš názor na knihu nebo sérii pak budu ráda. :) A pokud třeba budete mít úplně jiný názor na knihu, tak se ho nebojte vyjádřit (slušně ale prosím!), hlavu vám nikdo trhat nebude. ;)

Ještě jedna poznámka. Rozhodně nečekejte nějaké "tour" nebo tak něco. Ukázky z knih budu publikovat pouze sporadicky a hlavní pro mě budou spíše recenze. Nemám toho času zase tolik a troufnu si tvrdit, že by vás to ani tolik nezajímalo. Navíc odezva na tyhle věci bývá minimální, ale pracnost s tím je velká. Takže tak..:)

Březen & duben ve znamení Driven & Upírů z Chicaga