OMYL - ELLE KENNEDY

, ,
Pamatujete si z předchozího dílu „holkaře“ Logana? Je to Garretův nejlepší přítel a v jednou kuse slintá nad jeho holkou. Ve výsledku z toho vznikají celkem nepříjemný situace, kdy Logan zírá na Garreta s Hanou, kteří se k sobě mají. Logan se pak velmi rychle vypaří a z hlavy se tu vzpomínku snaží dostat sexem a chlastem. Jestli nešukal – promiňte ten výraz – s půlkou holek ze školy, tak to bych se vážně divila. Vždyť o tom, jaký je „děvkař“ mluví celá škola a překvapivě jsou z toho nadšení. Jak by taky ne, že? O to větší šanci holky mají, že si zašpásuje i s nimi. 

Ale nesuďme ho tak přísně. Logan je na vysoké a tam si přece užívá každý,nebo ne? Zahnat chmury a chvíli předstírat, že je všechno naprosto v pořádku. A Logan to má stejně. Líbí se mu holka jeho nejlepšího přítele, po ukončení školy se mu má zhroutit celý svět a jediné co ho drží nad vodou jsou holky a večírky. 

Ale kromě Logana tu máme samozřejmě i ženskou postavu. Grace je prvačka, která byla zvyklá doma dodržovat přísná pravidla, a na vysoké se snaží si užít trochu rebélie, kterou dříve nemohla. 

To, že se ti dva setkají je téměř nevyhnutelné, ale situace, do které se dostali je poněkud překvapující. A protože je Logan takový jaký je, tak je celkem logické, že něco po*ere. A taky, že jo. Bohužel, některé věci se žehlí hůř než jiné a některé vyžehlit prostě nejdou. A Logan to velmi brzy zjistí.

Celá kniha je opět naprosto bravurně napsaná. Je čtivá, poutavá a rozhodně se nemusíte bát, že byste se nudili. Většinu postav už známe z předchozího dílu a tak se krásně vyhneme obšírným popisům postav. Za na první pohled úžasným, bezstarostným životem se opět skrýval nějaký ten kostlivec a příběh tak měl šťávu. Jen bych autorce vytkla jednu věc a tou je *spoiler* vyřešení Loganova dlouhodobého budoucího problému tím, že se táta zázrakem sám od sebe rozhodne jít na léčení. Jako opravdu mi chcete říct, že stačí jedna návštěva trenéra a mu se rozsvítí? To asi ne.
*konec spoileru* Takže tohle je věc u které jsem fakt nechápala myšlenkové pochody autorky. Snad si to chtěla usnadnit? Kdo ví. Každopádně se moc těším na další díl téhle super série s božskými obálkami. Moje první myšlenka, když jsem začala psát tuhle recenzi byla: „Rozhodně se jich musím zeptat jestli viděli ty břišáky na té obálce“ , protože na té obálce je vážně kus chlapa.

PS: Opět nedoporučuji číst anotaci, protože je neskutečně moc vytržená z kontextu. Sice je naprosto okouzlující a krásně se čte, ale to nic nemění na tom, že je vytržená z kontextu.

Hodnocení obálky: 5/5
Hodnocení knihy: 4.5/5

Něco užitečného navíc...

PŘEDCHOZÍ DÍLY.:
Návrh / Off-Campus (1.díl)

Omyl / The Mistake
Off-Campus (2.díl) / Elle Kennedy / 408 stran / Baronet

Česká anotace: John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky.Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci.
Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit... (bux.cz)

Zdroje obrázků:
# / # / #