VÁŠNIVÝ LHÁŘ - CHRISTINA LAURENOVÁ

, ,
Proč? Tuhle sérii jsem rozečetla hned po Božském bastardovi, protože jsem se mylně domnívala, že si budou série podobné jako vejce vejci. Avšak to byl omyl.
Série Vášnivý mě zdaleka neučarovala tolik jako Božský bastard u něhož jsem věděla, že je to spíš fantasie než opravdová realita. Vášnivý mi zatím po přečtení prvních tří dílů připadá takový utahaný.
Ale rozhodně si chci Vášnivého lháře přečíst i kdyby jen ze zvědavosti (a obálce).

PS: Na Jota.cz mají na Vášnivého lháře aktuálně valentýnskou slevu 35%.

Něco užitečného navíc...

Vášnivý lhářWicked Sexy Liar
Vášnivý (4.díl) / Christina Laurenová / 352 stran / Jota

Česká anotace: Na dvojku, co nechce randit ani se do sebe zamilovat, jsou spolu nějak často nazí.

London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje.

Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka.

Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc.

Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku.

Čtvrtá kniha v sérii Vášnivých, která začala Vášnivým svůdníkem (knihou roku v Romantic Times, kterou Sylvia Day označila za „sladce vzrušující poklad“) a pokračovala Vášnivým sprosťákem a Vášnivým hříšníkem. (goodreads.com)