PŘEČTENO ZA ÚNOR

, ,

- Prokletý milenec (Bratrstvo černé dýky #13 - J.R.Ward
Navázala jsem, kde jsme v zimě skončila. Tedy třináctým dílem. U téhle série se mi líbí....všechno. Tedy, jasně, že má i své zápory, ale mnohem víc má kladů. U předchozích dílů jsem byla úplně hotová z nesobeckosti Bratrstva, z toho jak jsou stmelení i když je každý jiný a taky z toho, jak hrozně jsou ti chlapy rozkošní. Já vím, že to tak asi nebude připadat každému, ale já naprosto zbožňuji, jak jsou majetničtí a naprosto nesnesitelně ochranářští a přitom v další chvíli se před svojí drahou polovinou div neplazí po zemi a udělají co jí na očích vidí. A ani na ženské postavy si nejde moc stěžovat. Rozhodně to tam není samá vypatlaná blondýna (nic proti blondýnám, tohle je jen řečnický obrat).
A Prokletý milenec se mi líbil o to víc, že jsme se od bratrstva malinko vzdálili a přišla řada na Temné. Bylo to vítané zpestření.  
Já jsem si bohužel nedopatřením vzala místo třináctého dílu do ruky čtrnáctý, takže jsem si tu nejdůležitější věc ze třináctého dílu vyspoilerovala hned po přečtení prvních pár stránek ze čtrnáctky. Takže na to fakt bacha. Protože nic člověka nena-štve víc než když si hlídá aby mu na FB nebo GR někdo něco nenaspoileroval a pak to vlastní nepozorností udělá sám. 
Každopádně za mě moc povedený díl. Jen tedy ta obálka není úplně můj šálek kávy. 
Hodnocení knihy: 4/5 | Hodnocení obálky: 2.5/5
Sežeň Prokletého milence nejlevněji díky Srovnavame.cz

- Královna stínů (Skleněný trůn #4) - Sarah J. Maasová
Myslím, že tady vám neřeknu už nic nového, co bych již nezmínila v recenzi, kterou jsem pro vás sepsala. Snad jen, že je Královna stínů zatím nejlepší díl v sérii. Takže odkaz → KRÁLOVNA STÍNŮ
Sežeň Královnu stínů nejlevněji díky Srovnavame.cz

- Svedená (Hříšné tajnosti #) - Portia Da Costa
Přiznám se, že jsem knihu četla spíš z "hecu" a zvědavosti, než že bych od ní očekávala kdoví jakou kvalitu. Přesto však o mnoho předčila má očekávání. Totální katastrofa. Upřímně se divím, že jsem tuhle knihu dočetla dokonce, protože mi v ní vadilo tolik různých věcí. A to jsem zprvu myšlenkou na retelling Pretty Woman byla nadšená. 
Která žena by nemilovala "pohádku o popelce" v moderním světě. Bohužel, tohle rozhodně nebyl můj šálek kávy. Pokud jste knihu četli a našli jste na ní nějaká pozitiva, tak mi prosím napište, protože bych v ní ráda taky našla něco pěkného a pozitivního.
Hodnocení knihy: 1/5 | Hodnocení obálky: 4/5
Sežeň Svedenou nejlevněji díky Srovnavame.cz

Skóre (Off-campus #3) - Elle Kennedy
Třetí díl téhle super série. A já si k němu nikam nenapsala poznámky ani hodnocení, takže nemám nejmenší šajnu, co jsem si těsně po přečten říkala a neříkala. Takže se s vámi podělím aspoň o mé dva měsíce staré dojmy.
Allie i Dean jsou roztomilý - ne že ne, a přestože je kniha opět čtivá a zábavná, tak mi v ní tentokrát něco malinko chybělo neb možná přebývalo. Těžko říct, možná jsem jen až moc náročný čtenář. Vsadím se, že kdybych si Skóre přečetla znovu, tak z něj opět budu nadšená, ale pocit, že to není úplně TOP zůstane. 
Hodnocení knihy: 4.5/5 | Hodnocení obálky: 5/5
Sežeň Skóre nejlevněji díky Srovnavame.cz

Únor nebyl, co se týče knih zase tak špatný. Jedno zklamání, tuna rozečtených knih a velká spousta těch, které si chci teprve přečíst.