#RRMT2017 - RE-READING MERCY THOMPSON 2017

, ,

Jak už jsem psala na facebooku/instagramu (mám to propojené). Nedalo mi to a rozhodla jsem se pro #rereading #mercythompson od #patriciabriggs . Jak vidíte na banneru jedná se o poměrně rozsáhlou sérii. S větším počtem dílů jde ruku v ruce časová náročnost, takže se není čemu divit, že to všichni odkládáme a odkládáme, přestože všichni víme, že je to super čtení

Aktuálně vyšel v ČR desátý díl s názvem Dlouhé ticho. Přiznám se, že jsem na něj neskutečně natěšená. Což je jeden z mnoha důvodů, proč je ten nejlepší čas dát si re-reading celé série. Pojala bych to jako oslavení vydání kulatého dílu

Pravidlo není žádné. Jedná se o re-reading, takže spoilery jsou povoleny! Pokud jste tedy sérii Mercy Thompson ještě nečetli, pak se obávám, že jste tu na vlastní nebezpečí

Re-reading bych ráda zahájila v neděli (23.07.2017). Datum ukončení není. Zapojit se můžete kdykoli. Vzhledem k rozsáhlosti série to někteří budeme číst až do vánoc ...nebo déle. Tohle se opravdu nedá určit, protože každý čteme jinou rychlostí a máme na čtení vyhrazený jiný čas. Navíc zastávám názor, že čtení není o rychlosti, ale o tom si knihu užít. 

Povolené je vše v mezích slušného chování a zdravého rozumu. Svou troškou do mlýna může každý, a to fotkou, oblíbeným úryvkem, poznámkou, názorem... prostě čímkoli. Jak už jsem psala, spoilery jsou povoleny, takže se klidně můžete otevřeně rozčílit kvůli tomu, že vám zabili oblíbenou postavu, nebo že se v závěrečné scéně chovala ta a ta postava jako blbec.

Budu se těšit na vaše postřehy, fotky, komentáře... hashtag je jasný #RRMT2017 tj. re-reading Mercy Thompson 2017. Bannery vč. úvodní fotky na FB můžete používat dle libosti. Na přání vytvořím či předělám.

Do komentářů pod tenhle článek mi můžete psát odkazy na blog, instagram, kanál, facebook - prostě odkazy na místo, kde se bude objevovat nějaký obsah s hashtagem #RRMT2017 k tomuto re-readingu Mercy Thompson.

*TIP.: Pokud budete psát třeba článek, který se tváří jako recenze a našupete do něj spoilery, pak bych někde viditelně na spoilery upozornila. Nikdy nevíte, kdo a kdy na blog zavítá a jestli je s tímto re-readingem a obsahem spoilerů seznámen. Ale jak říkám, je to na vás.