PŘEČTENO ZA DUBEN

, ,
Standardně jdu s přečteno za...duben, trochu (vážně, vždyť je to teprve půl roku, že?) později. Kde jsou ty časy, kdy jsem je zveřejňovala hned druhého v měsíci. Za duben je to přečtených 7 knih a za květen pak deset. Vážně nevím, kde jsem na to brala čas, když na blogu bylo mrtvo. Hlavně už je duben trochu (hodně) dávno, takže u některých knih se řídím jen podle poznámek nebo mých recenzí na goodreads.

 - Pád (Bez dechu #1) - Maya Banks
Tuhle knihu už jsem četla podruhé. Tuším, že se jedná o moji první eroťárku, takže vás asi ani moc nepřekvapí, když řeknu, že je to prostě srdeční záležitost. Úplně si pamatuji, jak jsem z knihy poprvé byla vykulená jak srna před reflektory jedoucího auta. Bylo to jiné, nové, necenzurované.
Každopádně kniha se mi četla skvěle, rychle. Bavila mě a rozhodně si ji někdy přečtu zase znovu.
Ohledně obálek. Nějak netuším, proč je na obálce voda, ale je pěkná. Přestože s obsahem knihy nemá nic společného.

Hodnocení knihy: 4/5 | Hodnocení obálky: 3.5/5
Chceš ušetřit nějakou tu kačku? Srovname.cz ti poradí, kde nakoupit Pád levněji.
- Bestie (Bratrstvo černé dýky #14) -  J.R.Ward
Sérii Bratrstva jsem vzala hopem a četla ji vlastně až do třináctého dílů na jeden zátah. A právě po třináctém díle jsem si dala pauzu, která se mi opravdu vyplatila, protože 14.díl jsem si náramně užila.
Bratrstvo je další srdcovka. Přestože je jak spousta čtenářek říká "stále o tom samém", tak sem mi to stále líbí. Navíc v tomhle díle je Rhage, který je prostě zlatý. Jiné hodnocení u mě prostě nepřipadalo v úvahu.

Hodnocení knihy: 5/5 | Hodnocení obálky: 2.5/5
Chceš ušetřit nějakou tu kačku? Srovname.cz ti poradí, kde nakoupit Bestii levněji.
- Daniel & Aubrey (Láska podle Shakespeara #1) - Georgina Guthrie
Na tuhle knihu jsem byla opravdu zvědavá a těšila jsem se na ni. Měla to být roztomilá knížka s dech beroucím příběhem. A ono prd.
Upřímně už si tu knihu ani moc nepamatuji, protože na mě valný dojem neudělala. Na goodreads mám ale poznámku, že byla kniha naivní, překombinovaná a zbytečně natažená.
Nezbývá než věřit mým poznámkám. Tahle série rozhodně není nic pro mě.

Hodnocení knihy: 2/5 | Hodnocení obálky: 5/5
Chceš ušetřit nějakou tu kačku? Srovname.cz ti poradí, kde nakoupit Daniela & Aubrey levněji.
- Kluk mého srdce (Můj život u sousedů #2) -  Huntley Fitzpatrick
 Tak tuhle knihu si vybavuji opravdu mlhavě, takže vám toho moc nepovím. (nevýhoda psaní přehledu za duben v říjnu) Každopádně mé poznámky říkají, že byla čtivá, zajímavá a přestože se jedná o oddechovku nebyl příběh úplně primitivní. A mám takové tušení, že se mi tenkrát nelíbil konec, ale...jak říkám, je to docela dávno co jsem to četla.

Hodnocení knihy: 3/5 | Hodnocení obálky: 4/5
Chceš ušetřit nějakou tu kačku? Srovname.cz ti poradí, kde nakoupit Kluk mého srdce levněji.
- Dvůr mlhy a hněvu (Dvůr trnů a růží #2) - Sarah Maas
Tak z téhle knihy jsem paf ještě teď. Naprosto úžasné čtivo. Autorka hodně překvapila. Už jednička se mi moc líbila a dvojka byla ještě milionkrát lepší. Právě se bojím, že autorka nasadila laťku moc vysoko a třetí díl mě zklame...ale.. uvidíme.
Každopádně naprosto dech beroucí kniha. Pokud máte rádi fantasy, tak rozhodně doporučuji. Jen škoda, že kniha není v pevné vazbě.
Chtěla jsem vám napsat recenzi, ale asi to nechám až ji budu číst znovu.

Hodnocení knihy: 5/5 | Hodnocení obálky: 5/5
Chceš ušetřit nějakou tu kačku? Srovname.cz ti poradí, kde nakoupit Dvůr mlhy a hněvu levněji.
- Na půl cesty do hrobu (Noční lovci #1) - Jeaniene Frost 
Tohle je další rereading. Na půl cesty do hrobu sem četla někdy za dob císaře klacka (2011/12?) A naprosto mě okouzlila hlavní hrdinka. Mladá, neohrožená, tvrdohlavá a samostatná (tedy většinou) kick ass žena. A když už mluvím o okouzlování, tak Bones, ten mě naprosto rozsekal. Tahle dvojka je prostě jedna z mých nejoblíbenějších. 

Hodnocení knihy: 4/5 | Hodnocení obálky: 3/5
Chceš ušetřit nějakou tu kačku? Srovname.cz ti poradí, kde nakoupit Napůl cesty do hrobu levněji.
- Jednou nohou v hrobě (Noční lovci #2) - Jeaniene Frost
 A rereading série pokračuje. Dvojka se mi teď napodruhé líbila ještě víc. Hlavně jsem postupem času zapomněla, co se v knize vlastně stane, takže to bylo téměř jako bych ji četla poprvé a náramně jsem si to užila.
Není to dokonalé, ale i tak je to moje oblíbené čtivo.

Hodnocení knihy: 4/5 | Hodnocení obálky: 2/5
Chceš ušetřit nějakou tu kačku? Srovname.cz ti poradí, kde nakoupit Jednou nohou v hrobě levněji.
Hele taky vám přijde tak vtipný "chceš nakoupit jednou nohou v hrobě levněji? :D To je jak kdyby měl člověk na kahánku a nakupoval díky tomu ve slevě.