SNÍH NEBO POPEL - SARA RAASCHOVÁ

, ,
Trochu netradičně dnes nezačnu otázkou Proč?. Tahle kráska už není úplnou novinkou na trhu. Světlo světa v českém jazyce spatřila už koncem srpna. Kdo navštěvujete tento web nebo jeho facebookovou stránku, pak víte, že jsem malinko stagnovala. Starší knížky se tu tedy budou chvilku objevovat, abych dohnala, co jsem zameškala a ukázala vám, co jste možná přehlédli za skvosty - přestože nejsou úplně čerstvé.

Snow Like Ashes jsem zahlédla už právě v angličtině, ale protože jsem jí nikdy moc nedala, tak jsem šla prostě dál. Nyní vyšla kniha i v češtině. Jako bonus ponechalo CooBoo originální obálku, což hodnotím rozhodně kladně. Jin a jang coby zima a jaro uzavřené v kruhu spolu se zimním pozadím jistě upoutají pozornost nejednoho čtenáře. 

Do Snow Like Ashes jsem se nepustila, - kvůli zjevné komunikační bariéře (čti *prostě nemá trpělivost to se svojí angličtinou louskat až do důchodu* - Sníh nebo popel už si ale ujít nenechám. 

Něco užitečného navíc...

Sníh nebo popel / Snow Like Ashes
Sníh nebo popel (1.díl) / Sara Raaschová / 296 stran / CooBoo

Česká anotace: Dívka se zlomeným srdcem. Nelítostná bojovnice. Budoucí hrdinka. Mírné jaro, krušná zima? Kdepak, v tomto světě platí jiná pravidla! Jaro před šestnácti lety dobylo Zimní království. Jedinou nadějí zničené země je osm přeživších a Meira je jednou z nich. Celý život prožila jako uprchlík, nepoznala své rodiče a vychovali ji jako válečnici. Avšak i jako nelítostná bojovnice se zamilovala. Nešťastně. Ani zlomené srdce ji ale nezastaví – udělá cokoliv, aby její království získalo svobodu. Dokáže Meira zachránit svět, který sama nikdy nepoznala? (cooboo.cz)

Zdroje: # / # / #

Chceš ušetřit nějakou tu kačku? Srovname.cz ti poradí, kde nakoupíš knihu Sníh nebo popel nejlevněji.