PŘEČTENO ZA KVĚTEN

, ,

Stále doháním resty. Tentokrát to bude přečteno za květen. Květen byl u mě ve znamení čtení FAN překladů. (A knih s úžasně polonahými chlapy.) A bohužel ne zrovna uspokojivý. Jednak jsem četla samou lechtivou četbu, ale taky už mám požadavky trochu někde jinde, takže mě podprůměrnou slátaninou zrovna neohromíte.

- That Man (That Man #4) - Nelle L'Amour
Tak z téhle knihy si nepamatuji ani zbla. Vše hovořící komentář: "Proč tohle čtu? Fakt nechápu sama sebe..." je opravdu výmluvný. Stejně jako hodnocení 1/5 hvězdiček. Opravdu nechápu jak může mít ta kniha tak velké hodnocení, když to podle mě byl takový odpad.

Hodnocení obálky: 2/5 | Hodnocení knihy: 1/5

- 25 Days - Claire Adams
Tuhle knihu jsem částečně četla v angličtině (já vím k neuvěření). Má krásně jednoduchou angličtinu. Nechci kecat, ale tuším že minimálně část jsem ale četla jako FAN překlad, protože rychlost mého čtení v EN mě opravdu rozčiluje.
Každopádně se jedná o pohodovou oddechovku. Nic světoborného. A malé upozornění - dle mého to autorka tím koncem zmrvila. Prostě celá kniha je na pohodu a pak si autorka řekne, proč to komplikovat? A totálně to...
Btw. Ta obálka je super. Sice by asi nebylo od věci trochu ji ladit do zimy, když se to odehrává na horách, ale...stěžujte si, když vám tam prdnou polonahýho chlapa.

Hodnocení obálky: 4.5/5 | Hodnocení knihy: 2/5

- Před záhrobím (Noční lovci #5) - Jeaniene Frost
Tahle série je sice jedna z mých srdcovek, přesto si nemohu odpustit říct, že je to díl od dílu horší.  Čte se to dobře, ale... není to žádná hitparáda.
A ta obálka mě tedy taky zrovna nedostává do mdlob.

Hodnocení obálky: 1.5/5 | Hodnocení knihy: 3/5

- Capture Me (Capture Me #1) - Anna Zaires
A máme tu další EN knihu, kterou jsem četla skrze FAN překlad. Můžu vám garantovat, že je to mrtě moc čtivé a opravdu vás bude zajímat, co se stane v dalších dílech. Přesto v myšlenkách přetrvává WTF?! pocit z knihy.

Hodnocení obálky: 3/5 | Hodnocení knihy: 2/5

- Bind Me (Capture Me #2) - Anna Zaires
O ano. Pokračujeme směle ve FAN překladech. A je to čím dál horší. Tedy ne FAN překlad, ale příběh. Za mě je to upřímně krávovina, ale fakt hrozně mě zajímalo, co bude dál...
Navíc má tahle série i celkem pěkný obálky. Takové hříšné.

Hodnocení obálky: 3/5 | Hodnocení knihy: 1/5

- Claim Me (Capture Me #3) - Anna Zaires
A jsme u konce téhle série. Halelluja. Na rovinu říkám, že nechápu, jak jsem mohla přečíst DOBROVOLNĚ všechny tři díly. Za mě to bylo nereálný, vykonstruovaný, umělý....a přesto jsem to žrala, abych zjistila, jak to dopadne. Stydím se za sebe.

Hodnocení obálky: 3/5 | Hodnocení knihy: 1/5

- Branding the Virgin (Cowboys & Virgins #1) - Alexa Riley
Ou pane bože. Tak tohle byla osvěžující změna a jízda jako prase. Úplně ukázková (zrychlená) pohádka pro ženy. Je to krásně naivní, nereálný, hloupoučký a nenáročný čtivo. Vřele doporučuju na odreagování.

Hodnocení obálky: 5/5 | Hodnocení knihy: 5/5

- Roping the Virgin (Cowboys & Virgins #2) - Alexa Riley
U tohoto dílu, už jsem trochu věděla do čeho jdu, takže to nebyl takový šok, když jsem dostala přesně to, co jsem očekávala. Bohužel to opravdu nemyslím v dobrém. Zrychlená pohádka pro ženy byla originální napoprvé, ale napodruhé už opravdu ne. Přetrvávající pocit rychle přehrávané VHSky trvá.  
Šílený, nereálný a praštěný...ale má to svoje kouzlo.. :) I když první díl mě vzal víc, protože jsem ještě nevěděla, co mě čeká....

Hodnocení obálky: 5/5 | Hodnocení knihy: 2/5

Opět ta stejná autorka. Opět ten stejný styl psaní. Opět zrychlený film s happy-endem. Doufala jsem ve změnu, ale bohužel...
Pokud za sebou máte příšerný den a potřebujete vyloženě vypnout, pak by tohle nemusela být špatná volba čtiva. Pokud očekáváte něco víc, pak po knize nesahejte.
Mimochodem autorka má moc, opravdu moc hezké obálky knih. Jak fotky, tak písmo se mi moc líbí.

Hodnocení obálky: 5/5 | Hodnocení knihy: 1/5

- Plán (Off-Campus #4) - Elle Kennedy
A změna. Tohle už je kniha, kterou jsem četla v českém vydání. Je to čtvrtý díl série o hokejistech a jejich love story.
Je pravda, že třetí díl mě úplně nevzal, takže jsem se trochu bála, že ani Plán. Nakonec jsem si čtení Plánu užila a kochat se obálkami této série mě snad nikdy neomrzí. 
Hodnocení obálky: 5/5 | Hodnocení knihy: 4.5/5

Tak tohle bylo opravdu vyčerpávající. Opravdu už se těším, až zase začnu psát AKTUÁLNÍ přečteno za minulý měsíc, protože dolovat z paměti a goodreads jaká kniha vlastně byla a jak se mi líbila je občas opravdu boj. Obzvláště u těch ne zrovna dobře hodnocených knih.