POvánoční nákupy

, ,
Ahoj holky (a kluci se jistě neurazí...přece jen je tu holek více), mám nutkavou potřebu se vám svěřit. Dlouho jsem nic nenapsala a trochu mi to chybí. Přece jen tenhle web nemá být jen o knížkách, ale taky o mě, o tom co mě zajímá a dělá šťastnou.

Aktuální téma číslo jedna jsou pro mě rozhodně letošní vánoce a povánoční čas. Vánoce nijak moc neprožívám už pár let. Děti v nejbližší rodině už nemáme, takže už to není úplně ono. Co je potřeba se koupí během roku a k vánocům už pak dáváme spíš peníze, poukázky a drobné blbůstky. 

Letos jsem si své osobní vánoce udělala trošku opožděně. Ona ta povánoční radost, že už to má člověk zasebou ty svátky "klidu a míru" a jako bonus různé slevy a nakupování bez strkanic, bez davů lidí je prostě lepší. Navíc, jak už jsem psala, nějaké penízky se pod stromečkem našly, takže udělat si radost je prostě nutnost a radost. 

V Olympii v Brně jsem si udělala radost hned několikanásobnou. Oblíbené obchody jako Yves Rocher, Orsay nebo CCC mé nákupní misi neunikly. 

V Yves Rocher jsem si pořídila další balzámek na rty. Tentokrát vanilkový, který přibyl do mé "sbírky" balzámků z YR. Už mám doma kokos, oříšek, jahodu a právě vanilku. Za mě jsou to super balzámky a aktuálně nejvíc ulítávám právě na tom vanilkovém. 

Kromě balzámku jsem si pořídila i peeling, který má super maličké perličky, takže když si s ním umýváte obličej, tak opravdu cítíte, že tam ty perličky jsou a NĚCO to dělá. Takže za mě boží voňavoučký peeling v bezva balení.
A protože když cestuji, tak věčně něco zapomenu doma, tak tomu nebylo jinak ani tentokrát. Krém zůstal doma na poličce, takže jsem si v YR pořizovala další. A abych si nekupovala stejný (protože ten můj už samozřejmě nevyrábí zase (prostě super věc a oni se rozhodnou to přestat vyrábět?! nechápu...), tak jsem sáhla opravdu po hydratačním krému na normální až suchou pleť. Kdybych nebyla jelítko, tak jsem si řádně přečetla štítek a nekoupila si HK pro normální až suchou pleť, ale hydratační gel pro normální až smíšenou. Ale chybami se člověk učí. Takže tak.

V Orsay jsem neodolala šedivé pouzdrové sukni a jednoduchému černému tričku s krátkým rukávem. Těším se, až je vezmu ven mezi lidi, ale zatím jsem se k tomu nedostala, takže další dojmy a poznatky pro vás nemám. Snad jen to, že můj pidi zadek v té sukni vypadá opravdu jako zadek (juch juch). A přijde mi, že v ní ani nemám tak výrazně široké boky jako obvykle. Tedy ne, že bych byla almara s bokama, ale.. sama sobě musím objektivně říct, že na svou postavu mám prostě širší boky. A jsem líná s tím něco dělat, takže pokud jste někdo z Boskovic a chtěli byste se mnou zkusit začít chodit cvičit do posilky tak dejte vědět. Třeba by mě to konečně nakoplo ze sebou něco dělat.

V CCC jsem neodolala nádherným tmavomodrým lodičkám. Nedávno jsem si v Orsay koupila nádherné krajkové tmavomodré šaty a tyhle lodičky vyloženě volali, že se k nim parádně hodí. Navíc vyšší lodičky mám pouze samé černé, takže jakékoli jiná barva na lodičkách se hodí. Tyhle mají teda prý 9cm podpatek a za mě super. Nevím tedy, jak se budu tvářit po prvním plese, který v nich strávím, ale uvidíme. Jsem malá a mám vysoký doprovod, takže se hold musím přizpůsobit.  

Původně se mi líbili zářivě modré lodičky se zlatým detailem v Humanicu, ale ty byly ještě o něco vyšší a už to nebylo pohodlné. Navíc ta barva byla opravdu o hodně světlejší než mám šaty.

Pokusím se vám sem dát všechny odkazy na zmíněné věci, ale kdybych náhodou něco vynechala, tak se nezlobte. 

A málem bych zapomněla na včerejší radost. Byla jsem se mamce "předvést" v nových botkách a šatech. Kupodivu se jí líbili. Jedním dechem mě nabádala ať si proboha s naší postavou (u nás se ta postava "přesýpacích hodin" nebo co to je, fakt dědí) pod ty šaty pořídím nějaký pěkný body. Že je to bezva, ale to vytvarování postavy by neškodilo. Takže jsem zabrousila na Astratex, kde nakupuji prádlo ve většině případů a nějaké to prádelko a bodyčka jsem si objednala. Balík dorazí zítra...v době, kdy já už budu v Orlických horách/Jeseníkách, ale co už. Do pátku do večera na mě počká a pak se uvidí, jak šťastnou ruku jsem u vybírání a velikostí měla tentokrát. Podprsenky a kalhotky jsou napohodu, tak se není moc kde splést, ale korzety a body je jiná liga... 

Jaké jsou vaše oblíbené obchody a čím jste si letos udělali radost vy? 

Jinak se mám vlastně skvěle. Pár věcí se změnilo, někdo odešel někdo přišel. Méně čtu, více se věnuji kamarádům a vlastnímu životu. Ale to už je trochu jiné povídání. Třeba na příště.