#SCUZCH2018 - SPOLEČNÉ ČTENÍ UPÍRŮ Z CHICAGA 2018

, ,
Zdravím knižní nadšence.
Přicházím se slíbeným společným čtením knižní série Upíři z Chicaga od Chloe Neill. Aktuálně vyšlo v češtině u nakladatelství FANTOM Print prvních osm dílů a další by měli následovat.

   

Jedná se o urban fantasy zaměřenou hlavně na upíry, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít pokud vás bere urban fantasy literatura. Osobně sérii mohu jen doporučit. Prozatím jsem četla prvních pět dílů a řadila bych je k dílům jako je Kate Daniels nebo třeba Mercy Thompson. Mercy Thompson jsem četla spolu s vámi již podruhé v druhé polovině loňského roku a Kate Daniels čtu zhruba od listopadu a stále mi pár dílů chybí přečíst.

   

Společné čtení Upírů z Chicaga není časově omezeno co se týče rychlosti čtení, začátku čtení apod. Každý máme čas v jiném termínu, čteme více či méně apod. Osobně nemám vůbec představu jak dlouho mi bude trvat sérii přečíst, ale jak často říkám, nejde o rychlost čtení, ale o to si čtení dobré knihy užít. Takže žádné stresy. Co přečtete v roce 2018, to přečtete. Pokud se vám nepodaří přečíst vše, svět se nezboří.

Jakém způsobem se do společného čtení zapojíte je na vás. Jen vás poprosím žádné spoilery. Přeci jen spousta lidí čte sérii prvně a nechceme jim přece vyspoilerovat celou sérii dopředu.

Sdílejte fotky, články, příspěvky, tweety...co hrdlo ráčí. Budu ráda, když se se svými postřehy, oblíbenými hláškami, fotkami apod. podělíte a použijete hashtag #scuzch2018 abychom se našli.

Společné čtení najdete na:

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, zda je tato série to pravé pro vás, tak si přečtete recenze na prvních pět dílů. Třeba vám příběh trochu přiblíží a napoví...

Odkaz na sérii

Těším se na vaše příspěvky a fotky. Přeji hezké čtení a dejte vědět jak se vám knihy (NE)líbí.

Žijte blaze...
vaše věčně ukecaná Cathy