50x a stále poprvé

, ,
Ahoj,
ne, nebojte se. Opravdu nejdu popisovat film ani knihu. Názvem článku jsem chtěla vyjádřit své pocity ohledně tohohle blogu. Pokud tu nejste úplně poprvé, tak jste si mohli všimnout nízké (nulové) aktivity. Poslední článek je někdy z dubna o přečtených knihách za červenec předešlého roku. Což jistě uznáte se mnou, že je poměrně smutné.

Ráda bych se vymluvila na to, že mám málo času kvůli "přestavbě" domu, práci, příteli, kamarádům, ale i já dokážu být soudná a přiznat si, že je to prostě i nechutí. Kdybych opravdu chtěla, tak si pár minutek denně (nebo ob den) vyšetřím a článek napíši. Jde o to, že už jsem jinde. Knihy mám stále ráda, ale už nejsou středobodem mého života. A tenhle blog je z velké části právě o knihách. Dalším kamenem úrazu je rozložení a vzhled blogu. Dost silně mi nevyhovuje. Bohužel tím, že mám na blogu již spoustu článků, recenzí apod. Tak se obávám, že kdybych radikálně změnila vzhled, tak se všechny články rozsypou. Z toho důvodu jsem si pohrávala i s myšlenkou, že bych své neknižní působení začala někde jinde. Jen je to opět nový začátek, bez zpětné vazby a pokazit se může cokoli. I když to stagnování tady taky není úplně to, co bych chtěla.

Já sama ještě nejsem rozhodnutá, jak to vlastně budu řešit. Určitě dočtu a napíšu recenzní resty, které už tu mám věky, ale co pak?? Začnu od znova nebo tvorbu rozdělím na vícero blogů nebo zůstanu tady a prostě překopu celý vzhled blogu nehledě na staré články?

Hrozně moc by mě lákalo "vrátit" se k psaní povídek. Zbožňovala jsem tu volnost, kdy jsem mohla psát svobodně co mě zrovna napadlo a ono to ve výsledku dalo jakýs taký příběh. Na druhou stranu chybí mi i kreslení. Skládání puzzle apod. Opravdu je spousta věcí/činností, které jsem prostě přestala dělat. Z části asi opravdu kvůli času a částečně kvůli změně priorit a zájmů. Přesto mi to chybí.

Jak byste to řešili vy za sebe? A jak to vnímáte jako čtenáři mého blogu?

...pro ted´ se loučím
Cathy