BOD ČTYŘI JE DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ SI MYSLÍTE

, ,
Hezký večer drazí čtenáři,
mám pro vás skvělé zprávy. Ale napřed bych vám ráda touto cestou popřála vše nejlepší v novém roce. Už máte za toho půl měsíce jistě dobře našlápnuto, a pokud ne, tak ať se vám daří dobře ve dnech následujících.

[1] Seznam knižních blogerů je opět doplněn o nové blogery. Dnes večer jsem do seznamu přidala žadatele za poslední půl rok. Otázkou zůstává, zda jsou oba seznamy, jak ten český, tak ten slovenský, aktuální. Bohužel opravdu nemám nadbytečné dvě hodiny času, které bych mohla nebo chtěla strávit procházením seznamu, zda jsou všechny uvedené blogy aktivní a zda vůbec ještě existují. Budu ráda, když třeba část seznamu projdete namátkou vy, když budete hledat knižní tipy, nebo se nudit a dáte mi do komentářů vědět např. BlondKnihomolka (http://blondknihomolka.blog.cz/) - srpen 2018 a já budu vědět, že blog funguje, ale bloger není zrovna aktivní. Nebo třeba, že ten či onen blog už neexistuje.

[2] Pevné plátěné tašky I'm reader and I'm proud of it (jsem čtenář a jsem na to hrdý) je stále možno pořídit. Stačí napsat na facebook Cathy Chloupková. Fotky a aktuální informace najdete přímo v albu Taška s potiskem.

[3] Vracím se k psaní. Ne tedy přímo k psaní recenzí, ale ráda bych tu čas od času přicmrndávala svými výlevy ohledně všeho. Nejenom názorů ohledně knih, kterým budu již velmi spoře říkat recenze, ale také věci ze života a třeba pár článků o tom, co mě zrovna bere.

[4] Aktuálně mě opravdu hodně bere kancelářský a papírenský sortiment. Mám na mysli diáře, samolepky, papírové pásky, propisky, pera, fixy, lepítka a lepíky...prostě na co si vzpomenete. Hodně mě nadchla videa na YouTube ohledně bullet journal tvoření diářů, plánovačů a všeho možného. Tak jsem si pořídila nový diář a chci se pokusit uspořádat si lépe život, tedy chci říct čas a aktivity. Takže poděkujte nyní bodu [4], protože díky němu bude bod [3]. V současné chvíli mám doma diářové desky, objednané psací a lepící vychytávky, objednané náplně do diáře a pravidelně mi chodí samolepky (čekám ještě zhruba 6 zásilek).

[5] Očekávejte drobné změny vzhledu tohoto blogu. Nakonec dám na vaše rady a zůstanu zde s tím, že vzhled blogu trochu poupravím. Například oddělám obrázek nad nadpisem článku na hlavní straně, protože víc času trávím vymýšlením a hledáním vhodného obrázku než psaním článku a to je prostě špatně. Písmo a pozadí mi taky leze krkem, ale...budu hodná a budu to brát postupně, abych to tu celé nerozvrtala. Budu se v prvé řadě snažit obohatit blog obsahem a až poté vzhledem. Ale pokud máte už teď nějaké výhrady nebo tipy, tak sem s nimi.

Aktuálně čtu: Trápení (Sukuba #1) - Richelle Mead | Goodreads

Budu ráda, když mi tu zanecháte komentář.
Co aktuálně čtete?